Symbióza střevní - základ zdraví

Symbi III

Tento výrobek navazuje na více než desetiletou tradici. Za tuto dobu si již našel své místo v boji proti alergii. Asi po jednoleté přestávce se vrací do naší nabídky tentokrát jako součást řady Symbi.

Symbi- Probiotikum provádí v nemocném střevu probiotickou změnu, vytvoří zdravé podmínky, aby se dobře dařilo prospěšným laktobacilům. Ty jsou pak dlouhodobě do střeva dodávány ve vyvážené kombinaci Symbi-Laktobacily. Již tento samotný postup mnohdy nastartuje celkový ozdravný proces v těle. U alergických stavů je vhodné přidat Symbi-Almykon, který má detoxikační a protialergický účinek, odstraňuje ze střeva zbylé dráždivé a jedovaté látky, které se často podílejí na vzniku alergických reakcí. Tento postup je v celkovém pohledu prospěšný pro střevo, játra, ledviny a následně pak pro kůži, respirační a jiné sliznice. Je to produkt ze sušiny plodnic žampionů. Obsahuje komponent, který nejsme schopni při běžném stravování zajistit a v organismu dochází k jeho dokonalému využití.

Přípravek je vhodný:
- v oblasti dýchacích cest- senná rýma, bronchiální astma, a jiné druhy alergií
- v oblasti kůže- kopřivky, ekzémy, svědivost
- v oblasti zažívacího traktu – potravinové alergie

Použití:
Tento přípravek je připravován speciální homogenizací plodnic hub rodu Agaricus. Postup zpracování přípravku zachovává účinné látky v aktivní formě včetně enzymatického spektra a fragmentů buněčných stěn. Speciálním sušením je dosaženo vysokých koncentrací účinných látek, které se po podání ústy vyznačují protialergickými vlastnostmi. Obranný efekt je často patrný již třetí den, v průměru však během čtrnácti dní po započetí potravinové kůry, kdy zvyšuje obranyschopnost na potřebnou úroveň.

Složení:
Plodnice žampionu Agaricus, laktóza, oxid křemičitý, stearan vápenatý

Přípravek obsahuje:
Bílkoviny 25 %, tuky 7%, Sacharidy 50 %, Vápník 20 mg/ 100g, Hořčík 167 mg / 100g, Železo 20 mg/100g, Fosfor 992 mg/100g.

Vedlejší účinky - nebyly pozorovány

Dávkování k zamezení výskytu obtíží dýchacích cest a astmatu:
Dospělí: 6-10 tbl /den po dobu 3-6 týdnů
Děti: 3- 6 tbl/ den po dobu 3-6 týdnů
U nemocných trpících astmatem při nasazení plné dávky 10 tbl/den velmi zvolna vysazovat dosavadní léčbu po poradě s lékařem.

Dávkování u kožních projevů:
Dospělí: 3-5 tbl/den po dobu 6-12 týdnů
Děti: 2-3 tbl/den po dobu 6-12 týdnů

Doporučená dietní kúra: zachovávat dávkování do vymizení subjektivních obtíží. Při recidivě subjektivních obtíží opakovat dietní kúru v dávkování:

Dospělí:3-5 tbl/den po dobu 10 dnů v každém měsíci
Děti: 2-3 tbl/den po dobu 10 dnů v každém měsíci

Upozornění:
Tento potravinový doplněk mohou používat dospělí i děti nad 3 roky,nemá nežádoucí vedlejší účinky, není v kontraindikaci s žádnými léky.

Tento přípravek nemohou užívat nemocní, kteří jsou citliví na výtrusy plodnic nebo houby. Přípravek nenahrazuje současnou léčbu akutních alergických projevů.

Balení : 60 tbl - v jedné tabletě 0,6 g


Výrobek t.č. není ve výrobě

Poradit se s lékařem | Koupit v internetovém obchodě